fbpx
Флористичні послуги - Lavilia Hotel

Флористичні послуги

Диявол ховається в деталях, і дрібниць в оформленні не буває. А що ж надає родзинку будь-якому інтер’єру? Що робить його затишним і приємним? Звичайно ж – квіти! Скориставшись послугами професійного флориста, ви зробите будь-яку подію незабутньою.

Lavilia пропонує послуги професійного декоратора і флориста, що допоможуть створити неповторну атмосферу для будь-якого приміщення і події.

Особливо важливі послуги флористів на весілля. У цей день молодята хочуть, щоб все було ідеально. Професійний флорист на весілля складе композиції для урочистого заходу з урахуванням усіх побажань замовника. Наш асортимент дозволить вибрати будь-яку колірну гамму і розміри рослин. А ціни будуть вигідно відрізнятися від цін флористичних салонів. При цьому замовнику абсолютно не варто хвилюватися про доставку композицій або букетів, адже все це буде приготовано безпосередньо в нашому комплексі.

Робота нашого професійного флориста нікого не залишить байдужим. Пройшовши за посиланням на сторінку в facebook або vk(кнопки знаходяться внизу зліва), ви зможете ознайомитися з прикладами робіт і переконатися, що наш флорист – справжній гуру в своїй справі.

Вартість роботи і матеріалів уточнюйте по телефону +38 (068) 355-94-59