fbpx
Соляна кімната - Lavilia Hotel

Соляна кімната

Багато мільйонів років тому природа створила воістину чудовий засіб – кристали, які можуть розслабити і наповнити силами в лічені хвилини. Ім’я цього чудового мінералу – сіль. Саме завдяки солі людина, як і будь-яка жива істота, в стані долати брак мінералів, залишатися спокійним і енергійним протягом довгого часу. Стародавні люди знали, що якщо подихати повітрям, наповненим соляними випарами, то можна уникнути безлічі недуг. Що ж стосується тварин, таких як олені або козулі, то сіль виконує, мало не ключову роль в їхньому житті.

Нове – це добре забуте старе. Соляні кімнати – яскраве тому підтвердження. Одна з таких кімнат, обладнана кращим українським виробником, була встановлена ​​в нашому комплексі для того, щоб всі гості могли не лише насолодитися релаксуючою дією соляного світла і запаху, а й відчути всю силу могутньої природи. Наша соляна кімната являє собою приміщення, в якому відтворена атмосфера природної соляної печери, де всі поверхні, в тому числі і підлогу, встелені екологічно чистими кристалами солі, що добуваються з глибини 300 метрів нижче поверхні землі.

Цілющий ефект соляної печери полягає у виняткових властивостях натуральної солі, так як повітря, просочений сольовими іонами, має бактерицидні і антистресовими властивостями, а також здатний пригнічувати розвиток мікроорганізмів дихальних шляхів, тим самим попереджаючи розвиток хвороб і запальних процесів.

Дизайн соляної кімнати розроблений таких чином, що здатний налаштувати клієнта на умиротворення і відключити його від повсякденних турбот. При цьому, варто відзначити головну перевагу такої кімнати – вона виконана в сучасному стилі: тут є зручні крісла, легка підсвічування, спеціальна аудіосистема, яка також покликана налаштуватися на хвилю повного релаксу і спокою.

Соляна кімната від Lavilia – це чудовий спосіб відпочити і зробити Ваш вечір по-справжньому спокійним. Спробуйте, і ви переконаєтеся в цьому!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *