fbpx
Зняти номер в готелі Київ (Жуляни) недорого. Замовити номер у готелі в Lavilia
 • аа
  Standart (twin /dbl)
  ₴1,200 за добу
  Забронювати
  НАВЕДЕНА ЦІНА Є ОРІЄНТОВНОЮ ТА МОЖЕ ЗМІНЮВАТИСЬ В МЕНШУ СТОРОНУ. АКТУАЛЬНА ЦІНА ВІДОБРАЖАЄТЬСЯ У РУБРИЦІ БРОНЮВАННЯНомери даної категорії, виконані в приємній бежевій кольоровій гамі, - є ідеальними  для гостей Києва, які приїхали з туристичною метою або ж у справах. Ліжка twin - зручні, приємні та такі, що дарують здоровий повноцінний сон. Номер розрахований на проживання 2 гостей.
 • р
  STD Superior (dbl/twin)
  ₴1,700 за добу
  Забронювати
  НАВЕДЕНА ЦІНА Є ОРІЄНТОВНОЮ ТА МОЖЕ ЗМІНЮВАТИСЬ В МЕНШУ СТОРОНУ. АКТУАЛЬНА ЦІНА ВІДОБРАЖАЄТЬСЯ У РУБРИЦІ БРОНЮВАННЯНомер категорії «Superior», виконані в спокійній колірній гамі, зі зручним плануванням та оздобленням.
 • De luxe (Де Люкс)
  ₴2,200 за добу
  Забронювати
  НАВЕДЕНА ЦІНА Є ОРІЄНТОВНОЮ ТА МОЖЕ ЗМІНЮВАТИСЬ В МЕНШУ СТОРОНУ. АКТУАЛЬНА ЦІНА ВІДОБРАЖАЄТЬСЯ У РУБРИЦІ БРОНЮВАННЯПросторий комфортабельний номер, оформлений в класичному стилі, з великими панорамними вікнами, що виходять на місто. Затишний, зручний, і такий, який дарує почуття спокою та гармонії. Ідеальний для тих, хто подорожує зі сім'єю або ж у справах. Рекомендуємо, чудовий вибір)
 • STD Superior (додаткове дитяче ліжко)
  ₴2,200 за добу
  Забронювати
  НАВЕДЕНА ЦІНА Є ОРІЄНТОВНОЮ ТА МОЖЕ ЗМІНЮВАТИСЬ В МЕНШУ СТОРОНУ. АКТУАЛЬНА ЦІНА ВІДОБРАЖАЄТЬСЯ У РУБРИЦІ БРОНЮВАННЯНомери категорії «Superior» з додатковим дитячим ліжком - неодмінно прийдуться до душі гостям з дітьми. Простий, зручний, спокійний, цей номер подарує якісний відпочинок та повноцінний здоровий сон.
 • Suite (Сьют)
  ₴3,400 за добу
  Забронювати
  НАВЕДЕНА ЦІНА Є ОРІЄНТОВНОЮ ТА МОЖЕ ЗМІНЮВАТИСЬ В МЕНШУ СТОРОНУ. АКТУАЛЬНА ЦІНА ВІДОБРАЖАЄТЬСЯ У РУБРИЦІ БРОНЮВАННЯЕксклюзивний  двокімнатний номер, єдиний та неповторний, -  виконаний в зеленій колірній гамі, складається з вишуканої вітальні і затишної спальні. В інтер'єрі все продумано до дрібниць, з використанням тільки найкращих меблів і матеріалів декору, має авторський художній розпис.  Номер знаходиться на другому поверсі. Ідеально підходить для тих, хто цінує додатковий комфорт, урочисту обстановку та простір.
Забронировать банкетный зал