fbpx
Фуршет, кенді-бар - Lavilia Hotel
Фуршет, кенді-бар
Інформація

Останнім часом досить популярним все частіше стає організація бенкетів по схемі фуршету. Традиційно даний спосіб бенкету передбачає самообслуговування гостей.

Для фуршету по типу шведського столу, персонал ресторану накриває один чи кілька великих столів різними стравами маленькими порціями. Обслуговування бенкет-фуршету дає можливість запрошеним гостям вільно пересуватися по залі, обирати на свій смак закуски та напої, й покидати подію в зручний момент.

Під час бенкет-коктейлю по залу ходять офіціанти та пропонують гостям страви та напої. Як правило закуски подаються на пластикових чи бамбукових шпажках, аби гість зміг їх відразу покласти в рот. Бенкет-коктейль ідеально підходить для прийомів, корпоративів чи інших подій.

Такі короткі фуршети, як кава-брейк, що є популярними в ділових колах, й організовуються в перервах між доповідями, щоб гості могли випити каву, чай, а також перекусити. Також, досить часто, такий вид фуршету йде на початку програми (чи семінару, конференції або ж презентації) для знайомства всіх учасників зустрічі.

Кенді-бар. Це окремий стіл з фруктами та десертами для дітей та дорослих. Виготовити та оформити продукцію на кенді-бар можна в нашому ресторані. Організація кенді-бару в ресторані «Лавіліа» з продуктів замовника коштує 20грн. з людини.

Організація кенді-бару з продуктів ресторану (тістечка, кап-кейки, цукерки, бізе тощо) – по цінам ресторанного (бенкетного) меню.

Організація фуршету по типу шведського столу та бенкет-коктейлі при замовленні страв в ресторані – не оплачуються. Якщо на фуршет подаються безалкогольні, алкогольні напої та фрукти замовника, то організація оплачується додатково – 20грн з людини.

А найкращою подачею таких напоїв, як вино, шампанське чи мартіні буде піраміда або, як її ще називають, гірка з шампанським. Гірка з шампанським підійде для будь-яких свят чи презентацій (весілля, ювілей, корпоратив тощо). Піраміда з шампанським на 35 бокалів – 1200грн. (алкоголь замовника: на 35 бокалів – 10 бутилок).

    Рейтинги & Відгуки

    Залиште відгук

    Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Обов'язкові поля позначені *