fbpx
Ресторан готелю Lavilia в Києві
Ресторан Лавіліа
Інформація

З МЕНЮ РЕСТОРАНУ МОЖНА ОЗНАЙОМИТИСЬ ТУТ: DELIVERY LAVILIA
Ресторан готелю Lavilia – це унікальний столичний проект, де Ви зможете насолодитись українською та французькою кухнею. Гостинність та комфорт в ресторані вдало поєднуються з простою, зрозумілою, але, водночас, з вишуканою кухнею.

З 13:00 до 16:00 години в ресторані проходять бізнес-ланчі, у вартість яких входять 4 страви та напій. 2 види комплексних обідів – звичайне та вегетаріанське. Вартість бізнес-ланчів – 85грн.

В меню завжди є салати, гаряче та друге на будь-який смак, мангал-меню, а також французькі десерти власного виробництва. Окремо представлені страви для малюків та вегетаріанців. В барі наливають пиво, вино, різноманітні коктейлі, домашні неалкогольні напої тощо . З 18:00 години кожного дня (окрім понеділка) в ресторані жива музика.

В теплий час працює наша літня тераса, що розташована безпосередньо у фруктовому саду. Тут Ви зможете неспішно насолодитись нашими стравами, напоями чи просто покурити кальян.

Ресторан працює з 7:00 до останнього відвідувача. Ресторан Lavilia порадує всіх стильною атмосферою, відмінною якістю кухні та обслуговування.

Замовлення столиків за телефоном – +38068 355-94-59

    Рейтинги & Відгуки