fbpx
Весільні торти - Lavilia Hotel
Свадебные торты

Весільні торти

В більшості випадків солодке завершення Вашого весілля, тобто якість весільного торту, залежить від Вас. «Але чому? Адже я довіряю торт кондитеру, а не роблю його власними руками?», – скажете Ви й будете праві, але лише частково. Кондитер, не дивлячись на свій професіоналізм, зможе дати цінні поради про форму та дизайн торту, начинку та масу, але останнє слово залищиться за Вами. Індивідуальне відношення до кожного клієнта – одне з найголовніших правил нашого закладу.

Торт повинен відповідати стилістиці Вашого весілля. Так, мереживо на весільному торті прекрасно поєднуються з вантажним стилем, а європейське весілля в ніжних пастельних тонах потребує елегантного, сучасного, але лаконічного торту. «Якщо ви не можете обрати між трьома-чотирьма стилями – краще взяти якісь окремі штрихи, а ніж старатися вмістити весь декор в одному торті», – радить наш кондитер Марина.

Ми радимо також обирати різні начинки для кожного ярусу для торту. Це ключ до десерту, який сподобається всім – і любителям шоколадних прошарків, і цінителям фруктових наповнювачів, та обожнювачів кремових хмаринок. Професіонал підбере спеціальні начинки саме для Вашого торту. Деякі начинки для тортів виготовлені по рецептах відомих кондитерів, що мають світову славу (Крістоф Мішлак, Ерік Ленлард, Нік Маглієрі, Адріано Зумбо та ін..), деякі торти – авторські, розроблені спеціально нашим шеф-кондитером, використовуючи різні фігурки, ручний розпис, квіти, айсинг та ін..

Одним з найважливіших причин, по яким весільний тррт на замовлення від Lavilia залишить позаду конкурентів – це його склад. Запам`ятайте: лише свіжі дорогі інгредієнти, відсутність заготовок-напівфабрикатів, неймовірний смак. Наші торти виконані з високоякісних органічних інгредієнтів, рецептура вивірена та збалансована для гармонічного смаку, адже ми не використовуємо ні рослинних вершків, ні маргарину, ні ін.. Кондитер зацікавлений аби зробити торт настільки смачним, наскільки це можливо, адже задоволений замовник – наш єдиний та найбільший орієнтир в якості роботи.

В питаннях вартості весільного торту – наш заклад йде назустріч замовникам, адже ціни на наші торти – одні з самих лояльних в Києві серед ресторанів аналогічного класу.
Стандартний весільний торт від більшості ресторанів – це торт економ-класу. Торт на замовлення від наших кондитерів – це торт-свято. Таким тортом варто дивувати гостей, він повинен залишитися в пам`яті та на красивих сімейних фото.

Будьте нашими гостями, віддавайте долю вашого свята в надійні руки, обговорюйте всі моменти з професіоналами солодкої справи та радуйте гостей таким тортом, який вони ніколи не пробували!

Більше про замовлення торта, меню та вартість, будь-ласка, уточнюйте у адміністратора за тел. (044) 331-68-06

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *