fbpx
Номера - Lavilia Hotel
 • ₴0
  Ресторан Лавіліа
  З МЕНЮ РЕСТОРАНУ МОЖНА ОЗНАЙОМИТИСЬ ТУТ: DELIVERY LAVILIAРесторан готелю Lavilia – це унікальний столичний проект, де Ви зможете насолодитись українською та французькою кухнею. Гостинність та комфорт в ресторані вдало поєднуються з простою, зрозумілою, але, водночас, з вишуканою кухнею.
  Детальніше
 • ₴20
  Фуршет, кенді-бар
  Останнім часом досить популярним все частіше стає організація бенкетів по схемі фуршету. Традиційно даний спосіб бенкету передбачає самообслуговування гостей.
  Детальніше
 • ₴500
  Бальна зала (на 80 осіб)
  Бальна зала (на 80 посадочних місць) – це ідеальний вибір для проведення великих  урочистих подій – бенкетів, прийомів, фуршетів.  Простора, світла, з вишуканою золотою ліпниною та розписною стелею, що  виконана відомим київським художником.
  Детальніше
 • ₴500
  Ресторанна зала (25 персон)
  Червона зала (розрахована на 25 персон), місце, де Ви зможете відчути себе справжніми аристократами, втілює в собі  одночасно урочистість та  комфорт.
  Детальніше
 • ₴500
  Камінна зала (35 осіб)
  Камінна зала (на 35 посадочних місць) – це місце, яке поєднує спокій та сімейний затишок,  функціонує як камерний зал  з класичною європейською кухнею. Тут добре провести вишукану вечерю з коханими, рідними та близькими  – при свічках, в теплому віблиску полум’я каміну.
  Детальніше
 • ₴3,400
  Suite (Сьют)
  НАВЕДЕНА ЦІНА Є ОРІЄНТОВНОЮ ТА МОЖЕ ЗМІНЮВАТИСЬ В МЕНШУ СТОРОНУ. АКТУАЛЬНА ЦІНА ВІДОБРАЖАЄТЬСЯ У РУБРИЦІ БРОНЮВАННЯЕксклюзивний  двокімнатний номер, єдиний та неповторний, -  виконаний в зеленій колірній гамі, складається з вишуканої вітальні і затишної спальні. В інтер'єрі все продумано до дрібниць, з використанням тільки найкращих меблів і матеріалів декору, має авторський художній розпис.  Номер знаходиться на другому поверсі. Ідеально підходить для тих, хто цінує додатковий комфорт, урочисту обстановку та простір.
  Детальніше
 • ₴2,200
  STD Superior (додаткове дитяче ліжко)
  НАВЕДЕНА ЦІНА Є ОРІЄНТОВНОЮ ТА МОЖЕ ЗМІНЮВАТИСЬ В МЕНШУ СТОРОНУ. АКТУАЛЬНА ЦІНА ВІДОБРАЖАЄТЬСЯ У РУБРИЦІ БРОНЮВАННЯНомери категорії «Superior» з додатковим дитячим ліжком - неодмінно прийдуться до душі гостям з дітьми. Простий, зручний, спокійний, цей номер подарує якісний відпочинок та повноцінний здоровий сон.
  Детальніше
 • ₴2,200
  De luxe (Де Люкс)
  НАВЕДЕНА ЦІНА Є ОРІЄНТОВНОЮ ТА МОЖЕ ЗМІНЮВАТИСЬ В МЕНШУ СТОРОНУ. АКТУАЛЬНА ЦІНА ВІДОБРАЖАЄТЬСЯ У РУБРИЦІ БРОНЮВАННЯПросторий комфортабельний номер, оформлений в класичному стилі, з великими панорамними вікнами, що виходять на місто. Затишний, зручний, і такий, який дарує почуття спокою та гармонії. Ідеальний для тих, хто подорожує зі сім'єю або ж у справах. Рекомендуємо, чудовий вибір)
  Детальніше
 • р
  ₴1,700
  STD Superior (dbl/twin)
  НАВЕДЕНА ЦІНА Є ОРІЄНТОВНОЮ ТА МОЖЕ ЗМІНЮВАТИСЬ В МЕНШУ СТОРОНУ. АКТУАЛЬНА ЦІНА ВІДОБРАЖАЄТЬСЯ У РУБРИЦІ БРОНЮВАННЯНомер категорії «Superior», виконані в спокійній колірній гамі, зі зручним плануванням та оздобленням.
  Детальніше
 • аа
  ₴1,200
  Standart (twin /dbl)
  НАВЕДЕНА ЦІНА Є ОРІЄНТОВНОЮ ТА МОЖЕ ЗМІНЮВАТИСЬ В МЕНШУ СТОРОНУ. АКТУАЛЬНА ЦІНА ВІДОБРАЖАЄТЬСЯ У РУБРИЦІ БРОНЮВАННЯНомери даної категорії, виконані в приємній бежевій кольоровій гамі, - є ідеальними  для гостей Києва, які приїхали з туристичною метою або ж у справах. Ліжка twin - зручні, приємні та такі, що дарують здоровий повноцінний сон. Номер розрахований на проживання 2 гостей.
  Детальніше