Номера - Lavilia Hotel
 • No Image
  ₴3,900
  Royal Suite
  -50% - 1950грнRelax DAY: -30% на сауну и массаж при бронировании этого номера!Эксклюзивный Королевский Сьют, общей площадью 50м2. Просторная спальня, с большой кроватью, широкоплазменным TV, и необходимой мебелью. В номере имеется гостинная, которая по Вашему желанию может быть легко переоборудована в небольшой зал заседаний для 4/6 человек.
  Детальніше
 • ₴0
  Ресторан Лавіліа
  Ресторан готелю Lavilia – це унікальний столичний проект, де Ви зможете насолодитись українською та французькою кухнею. Гостинність та комфорт в ресторані вдало поєднуються з простою, зрозумілою, але, водночас, з вишуканою кухнею.
  Детальніше
 • Свадебные торты
  ₴0
  Весільні торти
  Солодка теорія В більшості випадків солодке завершення Вашого весілля, тобто якість весільного торту, залежить від Вас. «Але чому? Адже я довіряю торт кондитеру, а не роблю його власними руками?», - скажете Ви  й будете праві, але лише частково.
  Детальніше
 • ₴20
  Фуршет, кенді-бар
  Останнім часом досить популярним все частіше стає організація бенкетів по схемі фуршету. Традиційно даний спосіб бенкету передбачає самообслуговування гостей.
  Детальніше
 • ₴500
  Бальна зала (на 80 осіб)
  Бальна зала (на 80 посадочних місць) – це ідеальний вибір для проведення великих  урочистих подій – бенкетів, прийомів, фуршетів.  Простора, світла, з вишуканою золотою ліпниною та розписною стелею, що  виконана відомим київським художником.
  Детальніше
 • ₴500
  Ресторанна зала (25 персон)
  Червона зала (розрахована на 25 персон), місце, де Ви зможете відчути себе справжніми аристократами, втілює в собі  одночасно урочистість та  комфорт.
  Детальніше
 • ₴500
  Камінна зала (40 осіб)
  Камінна зала (на 35 посадочних місць) – це місце, яке поєднує спокій та сімейний затишок,  функціонує як камерний зал  з класичною європейською кухнею. Тут добре провести вишукану вечерю з коханими, рідними та близькими  – при свічках, в теплому віблиску полум’я каміну.
  Детальніше
 • ₴3,400
  Suite
  ПРОПОЗИЦІЯ ДНЯ Relax DAY: -30% на сауну і масаж при бронюванні цього номеру!Комфортабельний двокімнатний номер, виконаний в зеленій колірній гамі, складається з вишуканої вітальні і затишної спальні. В інтер'єрі все продумано до дрібниць з використанням тільки найкращих меблів і матеріалів декору.
  Детальніше
 • ₴2,200
  STD Superior (додаткове дитяче ліжко)
  ПРОПОЗИЦІЯ ДНЯ Relax DAY: -30% на сауну і масаж при бронюванні цього номеру!Номери категорії «Superior», виконані в спокійній колірній гамі, створені для того, щоб Ваше перебування в готелі було спокійним і приємним.
  Детальніше
 • ₴2,200
  De luxe
  ПРОПОЗИЦІЯ ДНЯ Relax DAY: -30% на сауну і масаж при бронюванні цього номеру!Просторий ВИШУКАНИЙ номер, оформлений в класичному стилі, з виділеними зонами для відпочинку і бізнесу. Номер розрахований на проживання 2 гостей.
  Детальніше