Раннє бронювання - Lavilia Hotel

Раннє бронювання

Безумовно, хороший готель в Києві знайти не так-то просто. Бронювання готелів йде постійно, люди в пошуках вільних номерів обривають телефони готелів Києва. А пошук хорошого, і при тому недорогого готелю стає для приїжджих справжнім випробуванням. Ціни є одним з основних критеріїв вибору готелю для гостя столиці. Так, готелі Києва і їх ціни не відрізняються демократичністю. І фраза «мені потрібен недорогий готель у Києві» вимовляється постояльцем, вже морально готовим до низького рівня комфорту і сервісу. Бронювання готелів середньої цінової категорії пропонує гідну альтернативу пошуку недорогих готелів Києва вже на місці. Пропозиція від готелю Лавіліа – раннє бронювання зі знижкою.

Наш готель – це не тільки історія, а й хороший ремонт, зручні меблі, гідний інтер’єр, уважний персонал. Зателефонувавши нам, або переглянувши номери на нашому сайті, ви переконаєтеся що вартість проживання в нашому готелі в Києві прийнятна для будь-якої людини. У нас такий готель у Києві, в якому ви проведете час в умовах комфорту, затишку і розуміння.

Спеціально завбачливим гостям нашого готелю пропонуємо скористатися особливою пропозицією «Раннє бронювання»* .При бронюванні номера на будь-які дні мінімум за 14 днів діб діє спеціальна ціна зі знижкою 20%.

З побажаннями приємного відпочинку, готель Лавіліа Київ.

*Акція дійсна від 14.10.2015

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *